נדל"ן ברומניה

הנדל"ן בבוקרשט

השקעת נדל"ן בבוקרשט, רומניה הינה החלטה נבונה ממגוון סיבות. בוקרשט חווה כיום צמיחה כלכלית חזקה ויציבה, מה שהופך אותה למיקום אידיאלי להשקעות נדל"ן. בנוסף, יוקר המחיה בבוקרשט נמוך יחסית לערים אחרות באירופה, בעוד השכר נמצא במגמת עליה ואיכות החיים משתפרת. לבוקרשט יש מורשת תרבותית עשירה וקהילה תוססת, ההופכות את בוקרשט למקום בו נהדר לחיות ולעבוד. מהמוזיאונים והגלריות לאמנות ברמה עולמית, לחיי הלילה השוקקים ומרכזי הקניות בגדולים. השקעת נדל"ן בבוקרשט מאפשרת את ההזדמנות לקחת חלק במהירות והדינמית בה העיר מתפתחת. עם פרויקטי בניה, תשתיות תחבורה, פארקים, מוסדות אקדמאים ועוד אשר לאחרונה פיתוחם הואץ כחלק מהצמיחה בכלל רומניה. בביקור בבוקרשט ניתן לחוות את החמימות וקבלת הפנים המזמינה של התרבות הרומנית והפולקלור המגוון והמטבח העשיר. הצמיחה הכלכלית החזקה, יוקר המחיה הזול, התרבות התוססת ופרוייקטי ההתפחות משפיעים כולם על עליית מחירי הנדל"ן בבוקרשט ותורמים להזדמנות ההשקעה בעיר.

דירת סטודיו│49 מ"ר│Type A

לסיור אוטומטי יש להקליק כל החץ המסתובב.| לדילוג בין חדרים יש להקליק על התרשים בפינה השמאלית תחתונה.

דירת 4 חדרים│125 מ"ר│Type C

לסיור אוטומטי יש להקליק כל החץ המסתובב.| לדילוג בין חדרים יש להקליק על התרשים בפינה השמאלית תחתונה.

למה להשקיע דווקא ברומניה?

לאור חוסר היציבות שאנו חווים, במיוחד בעת הזאת, נכון לבזר את תיק ההשקעות,  גם מבחינה גאוגרפית וגם מבחינת אפיק ההשקעה.  בנוסף ובאופן ספציפי, בוקרשט מציגה תשואות מדהימות: בשנה האחרונה 13% , ב-5 השנים האחרונות 46% וב-10 השנים האחרונות 77%.  התשואה היא גבוהה והסיכון הוא נמוך. בסיוע הליווי שלנו, נפחית את הסיכון ונפשט עבורכם את התהליך.

פרוייקט GHICA

פרוייקט GHICA הינו פרוייקט דירות מודרני המציע חווית מגורים יחודית במרכז בוקרשט, הכולל שני בניינים בני 5 קומות. מיקומו מאפשר איזון מושלם בין חיי משפחה עם גנים ירוקים וקרבה למקומות עבודה. בפרוייקט 250 דירות מוארות, מרווחות ומעוצבות, ברמת גימור גבוהה, בגדלים ומפרטים שונים, עם מטבחים איכותיים, חדרי אמבטיה מרווחים, ומרפסות פרטיות. מתחת בתחתית הבניינים, 100 חניות, קומת מסחר וגן שעשועים. בקרבתו מספר מתקנים ציבוריים ומוסדות חינוך, כולל גני ילדים ובתי ספר, כמו גם תחבורה ציבורית, המאפשרת גישה קלה ומהירה למרכז העיר.

דילוג לתוכן