Nadlanistogo

הנכס הבא שלך: בפורטוגל!

כך ה-100 אלף יורו העודפים שלך שצוברים אבק בבנק
יהפכו להשקעה הכי מניבה ומשתלמת שלך!

הטעות שלך

ה-100 אלף יורו העודפים שלך יכולים להיות שווים לדירה בדימונה, או לדירה במרכז ליסבון בפורטוגל – הבחירה בידיים שלך!
הכסף שלך בבנק צובר אבק, זה ידוע לך, אנחנו לא באמת מחדשים לך.

אולי אתה קצת משחק איתו בשוק ההון או חושב על כל מיני אפשרויות מינוף אבל זה לא באמת מקבל ביטוי אמיתי.

הטעות שלך היא שאתה מחכה.

מחכה שמשהו ישתנה, שיצוצו הזדמנויות חדשות, שתלמד טוב יותר איפה ואיך להשקיע, שמשהו ישתנה במדינה או כל סיפור אחר שאתה מספר לעצמך, בזמן שהאמת היא שאתה סך הכל מחכה לקבל ביטחון.

איך אנחנו יודעים מי אתה ואיך אתה פועל, חושב ומרגיש? אנחנו פשוט מכירים את הלקוחות שלנו כל כך טוב כי אנחנו עושים את זה עם מאות אנשים מדי חודש בדיוק כמוך!

ההזדמנות שלך

לקחת את ה-100 אלף יורו העודפים שלך ולעשות איתם את העסקה הכי בטוחה, ודאית, משתלמת ורווחית שאולי תעשה אי פעם!

נכס נדל"ן בפריים לוקיישן בפורטוגל!

עכשיו תורך לעלות על הגל ולהיות חלק מקבוצת יזמים ומשקיעים ישראלים שכובשים את נדל"ן פורטוגל וממנפים את ההון להכנסה פאסיבית יציבה, רווחית ומשתלמת!

זו ההזדמנות שלך לקפיצת המדרגה הבאה במצב הכלכלי שלך, להתחיל ליהנות מהכסף שחסכת וההון שצברת, לתת לו לעבוד בשבילך, להיות ברוגע שהוא צומח מחודש לחודש וסוף סוף לדעת שהעבודה הקשה לאורך השנים, משתלמת!

למה דווקא פורטוגל?

בשנים האחרונות פורטוגל חוותה צמיחה יציבה של כ-7-8% בשנה בערך הנכסים במדינה, לרבות בערים הגדולות ליסבון ופורטו.
למרות העלייה בערך הנכסים בשנים האחרונות פורטוגל היא עדיין אחת המדינות האירופאיות עם מחירי הנדל"ן הנמוכים והמשתלמים ביותר, בטח ביחס לתשואה ופוט' הצמיחה.
התשואה של נדל"ן בערים הגדולות נע בין 6% ל-10% כאשר זה תלוי באזורי הביקוש ובסוג הנכסים כמובן.
אפשרויות מימון אטרקטיביות במיוחד – עד 75% מימון למשקיעים זרים ועד 90% מימון לבעלי אזרחות.

השיטה שלנו

פתרון מלא ומקיף
למשקיעים שלנו

אנחנו ב'נדלניסטוגו' מאמינים ודוגלים בפתרון מלא ומקיף למשקיעים שלנו ולכן אנחנו עושים עבורם הכל מא' עד ת' – משלב איתור הנכס בפורטוגל ועד שלב מינוי חברת הניהול שתנהל עבורכם את הנכס בביטחון מלא ובהשגחה שלנו.

דואגים למקסום פוטנציאל ההצלחה של ההשקעה שלכם!

המשקיעים שלנו לאורך השנים לא סיימו איתנו בפרויקט אחד, אלא אחריו הם רק צמחו איתנו לעוד פרויקטים, הזדמנויות השקעה ומינוף הכסף, וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים שיקרה גם לכם לכן אנחנו הופכים להיות שותפים שלכם ודואגים למקסום פוטנציאל ההצלחה של ההשקעה שלכם!

הצוות שלנו מורכב
ממומחים לפורטוגל

הצוות שלנו מורכב ממומחים לפורטוגל, יועצי משכנתאות, עו''ד, רואי חשבון וכל אנשי המקצוע הנדרשים לתהליך רכישת הנכס שלכם להשקעה בפורטוגל כך שאנחנו הופכים להיות התחנה האחרונה שלכם בדרך לרכישת הנכס ועל הדרך חוסכים לכם התעסקות והתעכבות על אנשי מקצוע משלימים.

ומה נשאר לכם?
לעשות את קפיצת המדרגה הבאה שלכם!

איך עובד התהליך?

לא נלאה אותך כאן בכל העניינים הטכניים והפרוצדורות השונות שלרוב גם לא כל כך מעניינים את המשקיעים שלנו, ונזמין אותך לשיחה היכרות ידידותית בטלפון שבה נכיר ונבין שאתה מתאים להיות חלק מהמשקיעים שלנו, ואתה תוכל לעלות את כל השאלות/תהיות/מחשבות/חששות שלך ואנחנו נפתור יחד את כולם.

השיחה היא ללא עלות וללא מחויבות כמובן
הירשם כאן למטה וניצור איתך קשר בהקדם!

ההצלחות של המשקיעים שלנו

שאלות נפוצות

כדי להשקיע בפורטוגל אין צורך בדרכון אירופאי. הרבה מהלקוחות שלנו שהשקיעו אינם עם דרכון ישראלי.

הון עצמי ראושני בסך 30% מהעסקה. היתרה משלימים דרך משכנתא.

אנחנו מתקדמים בפורטו, גאיה וליסבון. בערים אלו אנו מאתרים הזדמניות מיוחדות עבורכם.

למי זה מתאים?

למי שיש הון של לפחות 100 אלף יורו ורוצה להשקיע אותם
למי שמכניס לפחות 10 אלף ש''ח נטו בחודש
למי שמוכן ובשל לקפוץ למים ולהפוך למשקיע
למי שכבר בשל למנף את הכסף שלו
למי שרוצה לייצר לעצמו הכנסה פאסיבית בטוחה ויציבה

אז מי אנחנו?

'נדלניסטוגו'

'נדלניסטוגו' הינה זרוע הנדל"ן של קבוצת פספורטוגו, אנו מתמחים באיתור וליווי ברכישת עסקאות נדל"ן ברומניה ובפורטוגל. מטרתנו העקרית היא לאתר ללקוחותינו את הזדמנויות הנדל"ן המניבות תשואה גבוהה יותר מהאלטרנטיבות השונות. בתהליך הסינון אנו בוחנים היבטים פיננסים, מימוניים, משפטיים, ומגמות כלכליות, פוליטיות ודמוגרפיות בשוק היעד.

מעבר לאיתור הנכס ומתן הייעוץ ללקוחות, אנו מבינים שרכישת נדל"ן הינה תהליך אשר לעיתים יכול להיות מעט מורכב. בדרך, ישנים אתגרים מקצועיים אך גם לא מעט אתגרים רגשיים (של ספקות, התלבטויות, חששות, מחלוקות ועוד). מתוך נקודת מוצא זו, אנו שמים דגש משמעותי על שירות הליווי של הלקוחות בתהליך הרכישה, על מנת לתת את מעטפת המקצועית והשירותית ולספק ללקוחותינו עסקה טובה ותהליך שקט, חלק ופשוט. לשם מתן שירות זה, אנו מעסיקים ומפעילים בעלי מקצוע רבים, בארץ ובחו"ל: נוטריונים, עורכי דין, מתורגמנים, מעצבי פנים, מנהלי פרוייקטים, רואי חשבון, יועצי משכנתאות וחברות ניהול נכסים.

נדלניסטוגו קבוצת פספוטוגו

הקבוצה הוקמה עו"ד ונוטריון מוטי כהן, ופועלת בשוק העסקי והפרטי כבר למעלה מ-30 שנה. הקבוצה, על מותגיה השונים, משרתת נאמנה למעלה מ20,000 לקוחות ומתמחה בייעוץ וליווי צמוד ללקוחות ישראליים במספר שירותים באירופה: הנפקת דרכונים, ליווי בפתיחת חשבונות והנפקת רשיונות, ליווי השקעות נדל"ן וייעוץ והכוונה לטיפולים רפואיים.

במהלך השנים רכשה הקבוצה מוניטין רב בקרב הציבור הישראלי וזאת תודות לסטנדרט השירות הגבוה, הן בהיבט המקצועי והן בהיבט החוויתי, אותו מקבלים לקוחותיה במגוון מוצריה. הקבוצה מקפידה להעסיק עובדים איכותיים וגאה מאוד בהון האנושי שבה.

בעלים ומנכ"ל הקבוצה

עו"ד ונוטריון מוטי כהן

החברה הינה בבעלותו וניהלו של עו"ד ונוטריון מוטי כהן, בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן ובמתן שירותים לישראלים בחו"ל.

עו"ד כהן הינו גם הבעלים של חברת פספורטוגו, המשרתת נאמנה למעלה מ-20 אלף לקוחות ישראלים ומסייעת להם בתהליך הנפקת הדרכון האירופאי. כחלק מפעילות פספורטוגו, עו"ד כהן ביסס קשרים ורכש ידע מעמיק בתחום הנדל"ן בשווקים אירופאים שונים כמו רומניה, פורטוגל, פולין, ליטא ואוסטריה. תשתיות אלו מאפשרות לחברת נדלניסטוגו להציע שירותי נדל"ן מקצועים, החל מאיתור הזדמנויות, דרך מתן ליווי וייעוץ ועד איתור בעלי מקצוע וחברת ניהול. והכל בכדי שהמשקיעים יזכו לתשואה מירבית ובראש שקט.

השיחה היא ללא עלות וללא מחויבות כמובן
הירשם כאן למטה וניצור איתך קשר בהקדם!

פרטים ויצירת קשר

דילוג לתוכן